To są mity: dietetyk wymienił czynniki, które nie wpływają na utratę wagi

To są mity: dietetyk wymienił czynniki, które nie wpływają na utratę wagi

Co jest dobre na odchudzanie mity:

O odchudzaniu krąży wiele mitów, wiara w które przeszkadza nam pozbyć się zbędnych kilogramów. Jeśli nie możesz schudnąć, ta informacja może ci pomóc. Dietetyk Kasia, która nazywa siebie “антинутрициологом”, obliczu dół podstawowe z nich na swojej stronie w Instagram. Nawiasem mówiąc, wcześniej ujawniła sekret, jak nie rezygnować ze słodyczy podczas odchudzania.

Ekspert nazwała podstawowe czynniki, które w rzeczywistości w żaden sposób nie wpływają na proces odchudzania.

PP i w ogóle rodzaj zasilania lub diety

Schudnąć tylko z niedoboru energii i kalorii. Czysta fizjologia, matematyka i niekwestionowane prawo kalorii, w którym żyje każdy człowiek (a nie obcy) organizm.

PP i w ogóle rodzaj zasilania lub diety

Indeks glikemiczny żywności (KI) i w ogóle insuliny

KI – to szybkość wchłaniania węglowodanów, pokazujący, jak szybko wzrasta poziom cukru. Jest to miara szybkości wytwarzania energii! KI ważne tylko dla diabetyków.

Skoki insuliny – to fizjologiczna norma! Insulinę wzrasta nie tylko od węglowodanów, ale i od białek. I insulinooporność nie jest od tego.

Czasie posiłków

Co owoc, że cukier jest w każdej chwili owoce i cukier, choć rano, choć wieczorem. Organizm działa przez całą dobę i nie wie godzin.

Czasie posiłków

Częstotliwość posiłków

Żadnego wpływu na metabolizm nie ma, nie przyspiesza przemianę materii, wpływa na szybkość utraty wagi. Wpływa tylko na twój komfort (lub jego brak jakiejkolwiek)/

Wyjątkiem cukru i węglowodanów

Każdy cukier i węglowodan rozkłada się do glukozy, pytanie tylko prędkości tego rozpadu, do жиросжиганию to nie odnosi się w żaden sposób

Ilość cukru i szybkich węglowodanów wpływa na zdrowie. Ale umiarkowane spożycie żadnej szkody nie przyniesie.

PP i w ogóle rodzaj zasilania lub diety

Obecność lub brak śniadania.

Również jak i lunch, obiad i przekąski, to warunkowy podział, nie mającego żadnego znaczenia dla spalania tłuszczu

Woda

woda

Nie jest w stanie spalić tłuszcz i nie przyspiesza metabolizm, ona nie ma kalorii!!! Pytanie tylko w nasyceniu i uczuciem głodu, który często mylone z głodem. Jej ilość nie pomaga schudnąć.I żadne 2 l czystej wody też nie pomogą, to mit.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.