Pasta do zębów Denta Seal z efektem wypełniania — oszustwo czy prawda

Pasta do zębów Denta Seal

Od dzieciństwa mam problemy z zębami. Często odwiedzałem dentystę i zostałem stałym klientem najbliższej prywatnej stomatologii. Oczywiście dbałam o zęby stosując różne drogie pasty do zębów, kupując elitarne płyny do płukania jamy ustnej i wykonując wiele kosztownych zabiegów u ortodonty. Ale niestety stan moich zębów nie poprawił się. Nadal cierpiałem na ciągłą próchnicę i za każdym razem zauważyłem nowe mikropęknięcia w zębach.

NazwaDenta Seal
PrzeznaczeniePasta do zębów
Forma wydaniaPasta
Liczba200 G
ProducentGenius Rainbow Limited
Okres przechowywania3 lata od daty produkcji
Cena189 EUR  378 EUR
Gdzie kupić?Oficjalna strona

A potem przypadkiem około miesiąca temu trafiłem na oficjalną stronę producenta pasty do zębów Denta Seal z efektem wypełnienia. Szczerze mówiąc, nie od razu uwierzyłem w pozytywny wynik, więc długo zastanawiałem się, czy kupić tę pastę dla mnie, czy nie. W rezultacie postanowiłem spróbować ostatniej szansy i szczęścia. Zamówiłem Denta Seal i czekałem na paczkę z towarem.

Opis pasty Denta Seal

Kiedy otworzyłem opakowanie, zobaczyłem brązowe pudełko z małą tubką pasty w środku. Oczywiście projekt bardzo różni się od zwykłych past, które widzisz w sklepie lub aptece.

Opis pasty Denta Seal
 1. Więc teraz odnotuję obietnice producenta. Po pierwsze, producent obiecuje, że Denta Seal wyrównuje uszkodzenia zębów i wypełnia swoim składem mikropęknięcia pojawiające się na powierzchni szkliwa. To tworzy efekt wypełnienia.
 2. Po drugie, pasta jest w stanie szybko i skutecznie usunąć płytkę nazębną w ciągu kilku sekund. Ponadto zapobiega próchnicy zębów, co jest bardzo ważne dla zachowania zdrowego i błyszczącego uśmiechu.
 3. Po trzecie, Denta Seal przywraca naturalną biel zębów, wygładza i lśni powierzchnię, korzystnie wpływa na dziąsła. A wszystko to bez szkody dla zdrowia ludzkiego.

Kompozycja

Przed zakupem Denta Seal dokładnie przestudiowałam skład pasty. Od razu podkreślę, że 80% komponentów pochodzi z importu. Osobiście nie mam nic przeciwko krajowemu producentowi, więc piszę o tym jako o fakcie. 

Jeśli chodzi o sam skład: pasta zawiera dość dużą ilość dobroczynnych bakterii, aktywnych składników zwalczających drobnoustroje w jamie ustnej, a także witamin i minerałów. Razem pomagają uzyskać śnieżnobiały uśmiech i przynajmniej dwukrotnie zapomnieć o dentystach.

Kompozycja Denta Seal

Głównym składnikiem Denta Seal jest hydroksyapatyt . Jego struktura przypomina siateczkę krystaliczną szkliwa zębów. To dzięki jego kontaktowi z powierzchnią zęba i śliną dochodzi do leczenia i zapobiegania próchnicy i mikropęknięciom.

Teraz stosuję Denta Seal od około miesiąca iw tym czasie nadal chodziłem do ortodonty. Byłem bardzo ciekawy, czy pasta ma inny efekt niż wybielanie. Ogólnie mój dentysta potwierdził, że zniknęły niektóre mikropęknięcia. Oczywiście producent obiecuje całkowite zniknięcie wszystkich pęknięć po trzech tygodniach, ale no dobra, gwarancje producentów trochę się nie spełniły, a na efekt trzeba poczekać dłużej niż napisano w instrukcji. Najważniejsze, że ten efekt nadal istnieje.

Cechy charakterystyczne Denta Seal

Cechy charakterystyczne Denta Seal

Nie będę się kłócił – pasta nie jest nawet zła i jest efekt, i widziałem zewnętrzną poprawę w zębach. Ale nie zauważyłem wielu funkcji. Chyba że mogę zauważyć:

 • Efekt wypełnienia, dzięki któremu zniknęły we mnie drobne pęknięcia;
 • Moje zęby naprawdę stały się bielsze i zacząłem to zauważać po około trzech tygodniach od rozpoczęcia stosowania;
 • Ciągle czuję przyjemny posmak w ustach.

Funkcji oczywiście brakuje, ale to dzięki nim mam teraz piękny uśmiech, o który staram się od ponad roku. Nadal nie chcę przed tobą ukrywać, że nawet podczas używania tej pasty dodatkowo użyłem płukanek, ponieważ byłem już do nich przyzwyczajony.

Korzyści Denta Seal

ZALETY DENTA SEAL

Denta Seal ma zarówno zalety, jak i wady, ale jest ich znacznie więcej w porównaniu z wadami. Tak więc mogę przypisać zaletom makaronu:

 • Wysoka jakość towarów;
 • Efekt wypełnienia zauważalny po miesiącu stosowania;
 • Bielenie;
 • Poprawia zdrowie dziąseł;
 • Odporny na pojawienie się próchnicy;
 • Zwalcza wrażliwość.

Zaletą byłaby również cena. Przez lata, kiedy zmagałem się ze zdrowiem zębów, wydałem dużo pieniędzy. I jak się okazało, wszystko poszło na marne. Nie powiedziałbym, że pasta Denta Seal błyskawicznie rozwiązała moje problemy, bo nic nie dzieje się szybko, zwłaszcza jeśli chodzi o zdrowie. Ale niech tak będzie, moje zęby zaczęły wyglądać znacznie lepiej, choć po miesiącu.

Jak działa Denta Seal

Jak działa Denta Seal

Hydroksyapatyt, o którym pisałem powyżej, jest w stanie szybko wbudować się w szkliwo zębów, maskując tym samym mikropęknięcia, czyniąc je niewidocznymi. Substancja ta jest pozyskiwana z muszli morskich, co wskazuje na jej organiczne pochodzenie. Uważam, że im więcej naturalnych substancji w paście, tym lepiej dla zdrowia człowieka. I jest mało prawdopodobne, aby ktoś się ze mną nie zgodził.

Generalnie, jak rozumiem, nanocząsteczki hydroksyapatytu (płynnej emalii) mają bardzo małe rozmiary, dzięki czemu mogą penetrować nawet najmniejsze i trudno dostępne pęknięcia. Są mocno osadzone w sieci krystalicznej, mocując się w niej przez długi czas. W ten sposób ogólnie poprawia się stan zębów, a uszkodzone obszary zostają wzmocnione i wypełnione mikro-wypełnieniami. Dzięki temu możesz znacznie zaoszczędzić na wyjazdach do dentysty.

Wyniki użytkowania Denta Seal

Więc chcę ci powiedzieć, jaki uzyskałem wynik. Gdy minął tydzień od pierwszego użycia Denta Seal, nie zauważyłem absolutnie nic. Dokładnie zbadałem swoje zęby, ale nie zauważyłem żadnej redukcji pęknięć i bieli.

Gdy minęły dwa tygodnie, zobaczyłem lekko wybielone zęby, a potem ten efekt można było zobaczyć, jeśli się dokładnie przyjrzało. Główne wyniki były widoczne po trzech tygodniach. Potem zauważyłem, że na przednich górnych zębach zaczęły znikać drobne pęknięcia i pojawił się biały odcień szkliwa, który stał się bardziej wyraźny.

Wyniki użytkowania Denta Seal

Szczerze mówiąc, kiedy nie widziałem żadnej poprawy w pierwszych tygodniach, już chciałem zrezygnować z tej pasty i nie używać jej ponownie. Ale coś mnie powstrzymało i postanowiłem myć nią zęby, aż się skończy (nie na próżno wydawałem na to pieniądze).

A teraz efekt wkradł się nieoczekiwanie i nieoczekiwanie – po trzech tygodniach, a nawet trochę później. Od razu widać, że producent skłamał co do jego skuteczności, ale i tak widziałem pozytywny wynik, choć nie tak szybko. Moje zęby wyglądają teraz dużo lepiej niż miesiąc temu. Teraz mogę pochwalić się śnieżnobiałym uśmiechem i mniej lub bardziej zdrowymi zębami.

Opinia eksperta

Przed zamówieniem Denta Seal przeczytałem wiele recenzji od prawdziwych kupujących i specjalistów. A oto jeden z nich, który chcę ci przepisać, abyś również zapoznał się z opinią lekarza, którego doświadczenie przekracza 15 lat.

Opinia denta seal

Dentysta, Amelina TS Każdego dnia spotykam pacjentów, u których występuje próchnica, zażółcenie i mikropęknięcia. Ma to ogromny wpływ na ich zdrowie, a ludzie starają się znaleźć rozwiązanie u specjalistów.

Polecam każdemu zakup pasty Denta Seal z efektem wypełnienia. Dzięki unikalnej formule jest w stanie wyrównać mikropęknięcia, usunąć płytkę nazębną na powierzchni zębów, a nawet je wybielić. Co więcej, stosując Denta Seal na zawsze zapomnisz o nieświeżym oddechu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.