Kompatybilność: kobieta Taurus i mężczyzna Raka

Kobieta-Taurus i mężczyzna-Rak z pewnością będą w stanie stworzyć silny i długi związek, ponieważ mają tak wiele punktów kontaktu.

Lubow

Obaj są przyciągnięci do spokojnych ludzi i związków wokół nich. Kobieta-Taurus i mężczyzna-rak pasują do siebie fenomenalnie: w sobie nawzajem znajdują to, czego szukają. Otrzymuje troskliwą i lojalną kobietę, która wierzy w swoje emocje i zmieniający się nastrój (ale nie za bardzo — dokładnie to, czego potrzebuje), widzi w nim spokojnego i łagodnego mężczyznę, który może stać się dla niej dobrym towarzyszem we wszystkich jej przedsięwzięciach. Ich miłość jest cicha i stabilna pomimo nieczęstych kłótni i konfliktów. Które, nawiasem mówiąc, najczęściej wynikają z faktu, że mężczyzna-rak chce, aby kobieta-Taurus szybciej reagował na jego kaprysy (które nie uważa za kaprysy), a ona jest przyzwyczajona do rozważenia sytuacji przez długi czas i bardzo starannie — w dziewięćdziesięciu przypadkach na sto sytuacja ma czas, aby zdecydować się na siebie, podczas gdy ona tylko ją studiuje.

Seks

Seks między kobietą-Taurusem a mężczyzną-rakiem jest bardzo przemyślany i delikatny, podobnie jak ich związek. Da jej nastrój i atmosferę, w której będzie w stanie otworzyć się całkowicie, odsłaniając swoją duszę — nie tylko ciało. Będzie pod wrażeniem jej przemyślanego podejścia do procesu, tego rodzaju techniki, z jaką ożywia ich wspólne pragnienia seksualne. Z pewnością jest to udany duet seksualny — jedyną rzeczą, której mogą brakować, są pasje. Byłoby miło naładować żywe emocje, a następnie dzielić się nimi ze sobą, aby życie intymne nie przekształciło się w przytulne, ale nudne bagno.

Rodzina i małżeństwo

Ich rodzina będzie idealna. Zarówno kobieta-Taurus, jak i mężczyzna-rak dążą do spokojnego życia rodzinnego, a tworząc małżeństwo, rozumieją, co się dzieje. Postarają się, aby ich przytulne gniazdo było zawsze ciepłe, podobnie jak ich związek. Za atmosferę w rodzinie będzie odpowiedzialny mężczyzna-kobieta-Taurus otoczy prawdziwą, fizyczną troską wszystkich członków rodziny. Dzieci urodzone w rodzinie kobiety-byka i mężczyzny-raka będą rosły w atmosferze miłości i dobrobytu. Człowiek-Rak, nawiasem mówiąc, będzie właśnie tym tatą, który pozwala na wszystko — w przeciwieństwie do Matki-Taurusa.

Przyjaźń

Przyjaźń między kobietą-Taurusem a mężczyzną-rakiem może być długa i delikatna. Jako przedstawiciele żywiołów Ziemi i wody mają tendencję do doceniania przyjaźni, pielęgnowania jej i nie przestawania z powodu drobnych kłótni. Odpowiedzialny za atmosferę będzie oczywiście mężczyzna-rak (subtelnie odczuwa nastrój kobiety-Taurus, która sama nie zawsze może dokładnie zrozumieć, co ją zdenerwowało lub ucieszyło). Będą wymieniać emocje i myśli, kobieta Taurus będzie w stanie udzielić dobrej praktycznej porady, gdy mężczyzna z rakiem zapląta się w swoje emocjonalnie intensywne życie. Uspokoi ją czułym słowem, będzie wspierać, gdy wydaje się, że wszystko się zawaliło.

Praca i biznes

Oczywiście będą działać, a najważniejszą rzeczą w ich związku biznesowym będzie Taurus. Ma pragmatyzm, którego nie ma Mężczyzna-rak. Człowiek-Rak z kolei będzie w stanie stworzyć sam pomysł, który będą razem realizować. Kobieta Taurus zastanowi się nad schematem, po którym idea ta zostanie zmaterializowana, w ten sposób ich tandem jest skazany na sukces. Problemy mogą pojawić się, gdy mężczyzna-rak zaczyna być leniwy i odejść od nudnej, jego zdaniem, pracy, a kobieta-Taurus będzie krytykować jego genialne (według mężczyzn-rak) pomysły.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *