Kompatybilność: kobieta Taurus i mężczyzna Lew

Kompatybilność: kobieta Taurus i mężczyzna Lew

Ich związek jest związkiem ziemskiej ciszy i ognistej namiętności. Chociaż, czekaj — do Unii jest daleko.

Lubow

Kobieta-Taurus i mężczyzna-Lew dobrze się dogadują. Przynosi w jej życiu ogień, którego jej brakuje, dzieli się z nim swoją przyziemnością i praktycznością. Czasami Będzie ona zdezorientowana przez jego skłonność do emocjonalnego rozwiązywania problemów: kobieta Taurus nie może tolerować podwyższonych tonów, nadmiernej ekspresji i wyjaśniania relacji. Z kolei człowiek-lew często nie rozumie, w jaki sposób można zachować spokój i spokój, gdy sytuacja (jak mu się wydaje) jest nagrzana do granic możliwości. Ich pojednanie będzie burzliwe (Taurus nauczy się znaleźć w tym szczególną przyjemność). Jeśli nauczą się balansować między burzą a pogodą ducha, będą w stanie utrzymać swój związek przez długi czas.

Seks

Seks będzie świetny. Solidność kobiety-byka łączy się z pasją mężczyzny-Lwa, okazuje się coś jasnego, ale stabilnego. Obaj mają głęboki temperament, więc ich życie seksualne będzie bardzo intensywne. Prawdopodobnie dla kobiety-Taurus zapał lwa czasami wydaje się zbędny, ale ogólnie-potrzebuje tylko takiego światła. Mężczyzna Lew doceni miękkość prześcieradła i aromat sypialni-sprawą umiejętnych rąk kobiety-Taurus.

Rodzina i małżeństwo

W małżeństwie kobieta-Byk i mężczyzna-Lew znajdą to, czego szukali: ona-stabilność i mocne plecy, on-miłość i serdeczność. Oczywiście, czasami wybuchną między nimi kłótnie i konflikty: łatwopalna natura męskiego Lwa nie została zniesiona, a mimo to są w stanie utrzymać rodzinę przez wiele lat. Dzieci w ich rodzinie otrzymają wszystko, czego potrzebują: Jedzenie i czyste ubrania od mamy (a także niezwykłą czułość) i uwagę na ich wewnętrzny potencjał od taty. Męski Lew jest bardzo zazdrosny o talenty swoich dzieci: odkrywa je i rozwija z wielką przyjemnością.

Przyjaźń

Między kobietą-Taurusem a mężczyzną-Lwem może powstać dobra przyjaźń. Kobieta-Taurus poczuje, jak otwarty i szczery jest jej przyjaciel, a mężczyzna-Lew poczuje, że zawsze może polegać na swojej dziewczynie. Być może między nimi nie będzie długich sentymentalnych rozmów, ale będzie coś solidnego, cichego i stabilnego. Nawiasem mówiąc, ci dwaj mogą mieć wspólne hobby, takie jak Teatr lub Sztuka wokalna: męski Lew uwielbia wyrażać się artystycznie, a kobieta Taurus może uosabiać każdy obraz.

Praca i biznes

Pracując razem, kobieta Taurus i mężczyzna Lew zdołają zrealizować prawie każdy pomysł. Mężczyzna Lew ma niezbędne ciśnienie, jest w stanie” zapalić ” kobietę-Taurus, zmusić ją do wykonania ważnej części pracy. To, czego nie lubi w nim jako partner, to jego skłonność do rozwiązywania spraw bardziej emocjonalnie niż racjonalnie (jest znanym adeptem ścisłego przestrzegania logiki). To, co go stresuje, to ciągłe pragnienie kontroli z jej strony — w tym spraw, które nie są wykonywane przez nią. Jeśli zwrócą uwagę na zalety swojej współpracy, pozostawiając minusy na bok, będą mieli prawdziwy sukces.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *