Kompatybilność: kobieta Skorpion i mężczyzna Raka

Kompatybilność: kobieta Skorpion i mężczyzna Raka

Będą się rozumieć w połowie zdania, ponieważ oba są subtelne, zmysłowe, delikatne i namiętne. Naprawdę kochają miłość.

Lubow

Romantyczny związek między kobietą Skorpionem a mężczyzną-rakiem będzie bardzo głęboki. Od pierwszych minut randki są zwykle bardzo zainteresowani sobą, ponieważ są bardzo podobne. Oba znaki należą do elementu wody, co oznacza, że siłą napędową ich życia będzie miłość we wszystkich jej przejawach. Kobieta-Skorpion wyróżnia się większą pasją, pragnieniem posiadania, raczej silną wolą. Ten ostatni jest bardzo pod wrażeniem człowieka-raka, ponieważ szuka partnera tylko silnej woli, która może pomóc mu się zebrać-zarówno zewnętrznie, jak i wewnętrznie. On sam jest gotów dzielić się swoją czułością i uczuciem, a człowiek-Rak wie dużo o sentymentach. Mogą się kłócić, tolerować, ale jeśli są w związku, to nie rozerwą ich bez powodu. Zarówno kobieta Skorpion, jak i mężczyzna-Rak są nastawieni na Długotrwały związek i często kontynuują je nawet wtedy, gdy powinny już zostać zakończone.

Seks

Seks między kobietą Skorpionem a mężczyzną-Rak będzie zmysłowy, interesujący, intensywny. Obaj przywiązują ogromną wagę do swojego życia intymnego, zwłaszcza kobiety Skorpiona, dla której seks jest wyrazem jej namiętności i głębokich emocji. Mężczyzna z rakiem będzie łagodnym i wyrozumiałym kochankiem, skłonnym do fantazjowania — spodoba jej się to. Ich życie intymne będzie głębsze i lepsze, im dłużej spędzą razem, ponieważ aby całkowicie się połączyć, zarówno fizycznie, jak i psychicznie, muszą się dokładnie poznać.

Rodzina i małżeństwo

Zarówno samica Skorpiona, jak i samiec z rakiem są zwykle bardzo zaniepokojeni tematem rodziny. Oboje marzą o znalezieniu miejsca, w którym można się zrelaksować i po prostu być sobą, więc mogą szybko sformalizować swój związek. Lub po prostu żyć razem, mieć wspólne życie, a może nawet dzieci. Dzieci, nawiasem mówiąc, oboje Zwykle marzą o tym, że mają: bardzo duże pragnienie miłości i przekazywania swoich doświadczeń. Mogą mieć niewielkie trudności z dystrybucją ról w rodzinie, ponieważ ani kobieta-Skorpion, ani mężczyzna-rak nie chcą przymierzyć ról klasycznej żony i męża. A raczej mogą chcieć, ale tutaj jest mało prawdopodobne, że to zrobią. Kobieta-Skorpion zwykle nie lubi zajmować się gospodarstwem, a mężczyzna-Rak można nazwać “kamiennym murem” z dużym rozciągnięciem.

Przyjaźń

Kobieta Skorpion i mężczyzna rak będą wspaniałymi przyjaciółmi. Będą w stanie zrozumieć siebie dosłownie we wszystkim, ponieważ wiele z ich problemów pokrywa się. Obaj nie są zbyt logiczni i pragmatyczni, zbyt rozmarzeni (rak męski) i emocjonalni (skorpion żeński), więc ich rozmowy ze sobą będą chaotyczne, ale bardzo uduchowione.

Praca i biznes

Jeśli kobieta-Skorpion i mężczyzna-rak będą współpracować, będzie musiała okresowo go kontrolować — co jednak nie przeraża jej ani kropli. W pracy kobieta-Skorpion jest bardziej odważna, proaktywna, odpowiedzialna niż mężczyzna-rak, ale ta ostatnia ma rzadką wytrwałość i żrącą. Jeśli wyznaczy drogę, znajdzie środki i metody, dzięki którym razem osiągną cel.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *