Kompatybilność: Kobieta raka i mężczyzna Taurus

Kompatybilność: Kobieta raka i mężczyzna Taurus

Wydaje się, że są dla siebie stworzeni: ona jest delikatna i taka rodzinna, on jest niezwykle opiekuńczy i spokojny.

Lubow

Miłość między kobietą-rakiem a mężczyzną-Taurusem jest naturalna i całkowicie organiczna. Obaj są zwolennikami spokojnego stylu życia, lubią przebywać w domu i być sentymentalnym. Kobieta-Rak znajdzie w mężczyźnie-Taurusie to niezawodne wsparcie, o którym zawsze marzy, może również rozpuścić się w jej czułości, życzliwości i opiece. Problemy mogą być następujące: po pierwsze, kobieta z rakiem może nie mieć determinacji i odwagi od męskiego Byka (nie jest przyzwyczajony do wspinania się na szał i udowadniania czegoś tam), a on może mieć trudności z wahaniami nastroju (“księżycowa” kobieta jest taką kobietą!). Jeśli jednak naprawdę się kochają i cenią swój związek, z pewnością poradzą sobie ze wszystkim. Zwłaszcza, że plusy w ich związku są znacznie większe niż minusy.

Seks

Seks między kobietą-rakiem a mężczyzną-Taurusem może być samą rozkoszą. Po pierwsze, oboje są bardzo powolni pod względem przygotowania i samego procesu: taki “szczegół” podoba im się obojgu. Nie trzeba wyjaśniać, co i kiedy robić, w jakim tempie i tempie, zarówno kobieta-Rak, jak i mężczyzna-Taurus czują te rzeczy podświadomie. Chociaż kobieta z rakiem, oczywiście, czuje się o wiele lepiej niż jej “ziemski” partner. Ich życie intymne będzie naprawdę intymne: zarówno kobieta, jak i mężczyzna-Taurus są dość skryte i nie chcą reklamować szczegółów swojego osobistego (a tym bardziej seksualnego) życia. Czułość, pieszczota i terminowe ciśnienie — to, co kochają.

Rodzina i małżeństwo

Będą idealnymi małżonkami. Kobieta-Rak jest wzorem żony: jest miła, delikatna, umiarkowanie ekonomiczna. Mężczyzna-Taurus-prawdziwy zarabiający, dobry, mądry mąż. Ich rodzina będzie tradycyjna, bardzo możliwa opcja, gdy żona zajmuje się dziećmi i gospodarstwem, a mąż zarabia pieniądze i dba o materialną stronę sprawy. Dzieci, nawiasem mówiąc, w tej rodzinie będą obowiązkowe: kobieta-Rak od dzieciństwa marzy o dziecku, a mężczyzna-Taurus lubi dbać-zwłaszcza najmłodszych. Prawdopodobnie kupią dom gdzieś poza miastem i będą żyć trochę z dala od wszystkich, zachowując swój dom z dala od wścibskich oczu i niepotrzebnych emocji innych ludzi.

Przyjaźń

Przyjaźń między kobietą-rakiem a mężczyzną-Taurusem będzie bardzo delikatna. Będą w stanie wspierać się nawzajem bez słów, przychodząc z Pomocą, gdy będzie to konieczne. Będzie w stanie dać mu siłę emocjonalną i pewność siebie, gdy wydaje mu się, że życie upadło i w przyszłości nie będzie nic ciekawego. Zajmie się nią fizycznie, gdy zacznie zapominać o jedzeniu ze stresu lub zwykłego smutku, który jest tak charakterystyczny dla wszystkich nowotworów. Ich upodobania do muzyki i filmów również będą bardzo podobne: obaj uwielbiają coś staroświeckiego, pięknego, ponadczasowego. Ogólnie rzecz biorąc, z radością spędzą ze sobą czas, tak jak powinni prawdziwi przyjaciele.

Praca i biznes

Mogą pracować razem bardzo wydajnie, ponieważ oba różnią się umiejętnością zrozumienia istoty sprawy i poruszania się małymi krokami w kierunku wyniku. Być może nie zabraknie im pomysłów — mogą skorzystać z porad i myśli z zewnątrz, a nawet zmaterializować te pomysły będą w stanie doskonale. Kobieta-Rak będzie kierował atmosferą i emocjonalnym elementem każdego projektu, a mężczyzna-Taurus opracuje plan i zajmie się szczegółami sprawy. W każdym razie, to dobry zespół i prawdopodobnie uda im się wszystko, za co się biorą.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *