Kompatybilność: kobieta-Rak i mężczyzna-Skorpion

Kompatybilność: kobieta-Rak i mężczyzna-Skorpion

Ona jest czułością, on jest czystą pasją. Gdzie jest ten złoty środek, na którym w końcu się spotkają i będą chcieli podzielić się tym, czym są?

Lubow

Pokochają się. Komu, bez względu na to, jak bardzo będzie ona bliska jego głębokiej emocjonalności; komu, bez względu na to, jak zrozumie jej sentymentalność i chęć podążania za wezwaniem Serca we wszystkim. Ich miłość będzie naprawdę piękna: kobieta-Rak zapewni spokój i zmysłowość, troskę i uczucie, a mężczyzna-Skorpion zrobi wszystko, aby poczuła się najbardziej kochana i najbardziej pożądana. Naprawdę wiedzą, czym jest miłość i nic materialnego naprawdę ich nie interesuje. Chociaż muszę powiedzieć, że oboje uwielbiają drogie prezenty-na znak ekspresji wielkiej miłości, oczywiście. Kobieta-Rak i mężczyzna-Skorpion są w stanie spotkać się przez długi czas, rozwijając związek, jakby je szlifując, czyniąc go idealnym. I wiecie co? W końcu dostaną te najbardziej idealne relacje. A przy okazji, nie będzie fajnie.

Seks

Mężczyzna Skorpion jest w stanie długo i wytrwale opiekować się kobietą z rakiem, zanim ich związek przejdzie do kategorii bliskich. Jest staroświecka, wie, jak postępować zgodnie z tradycją. Ich intymny związek będzie zarówno delikatny, jak i namiętny, poświęcą dużo czasu na dokładne poznanie się nawzajem. Być może wszystko nie będzie zbyt wygodne – ale nie ścigają wygody. Głównym kryterium dobrego seksu dla nich będzie to, jak bardzo zaspokajają swoje potrzeby głębokiego kontaktu psychicznego i emocjonalnego – a nie fizycznej przyjemności.

Rodzina i małżeństwo

To będzie idealna rodzina: a jak inaczej, jeśli żona-kobieta-Rak? Zrobi wszystko, a nawet więcej, aby jej mąż czuł się najlepiej. Człowiek-skorpion doceni jej poświęcenie i chęć ochrony siebie i swoich bliskich, w szczególności jego samego. Być może będą trochę brakować racjonalności i trzeźwości obliczeń: na jednej miłości rodziny nie można zbudować – ale oczywiście by się z tym kłócili. W każdym razie mężczyzna Skorpion zrobi wszystko, aby jego ukochana żona i dzieci niczego nie potrzebowały. Mówiąc O dzieciach: na pewno będą.

Przyjaźń

Będą przyjaciółmi delikatnie. SMS-y, połączenia, e-maile i niezbyt. Ich gusta w muzyce będą się pokrywać, będą cieszyć się nawzajem towarzystwem. Kobieta-Rak zawsze ogrzeje i uspokoi napompowanego Skorpiona, a on nie opuści jej w trudnej chwili. To dobra, silna przyjaźń. Ale lepiej, żeby się spotkali.

Praca i biznes

Szczerze mówiąc, ci dwaj nie są typem, który może zorganizować własny biznes. Mężczyzna-Skorpion jest zbyt emocjonalny i impulsywny, aby oszacować i utrzymać budżet, najprawdopodobniej zrobi to kobieta-Rak. Jeśli ich sprawa leży w dziedzinie żywności lub jakiejś dziedzinie twórczej, szanse na sukces wzrosną. Dzięki odwagi i śmiałości samca Skorpiona mogą wznieść się dość wysoko, jednak nieoczekiwany upadek może być dość, bardzo bolesny, szczególnie dla kobiety z rakiem, która pilnie potrzebuje stabilności i predestynacji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *