Kompatybilność: kobieta Lew i mężczyzna Taurus

Kompatybilność: kobieta Lew i mężczyzna Taurus

W oddali lubią się bardziej niż z bliska.

Lubow

Relacja między żeńską lewą a męską Taurus zwykle nie układa się bardzo gładko i oto dlaczego. Przyciąga ją swoją emocjonalną powściągliwością i zewnętrznym spokojem, dokładnością. Wydaje mu się dość atrakcyjna: kobieta-lew jest w stanie zaimponować, szczególnie na tym, kto ją interesuje. Ale jedna rzecz ją niepokoi: jego zmysłowa nieprzepuszczalność. Wydaje się, że im bardziej stara się przeniknąć jego duszę i myśli, tym bardziej się opiera i tym wyższa ściana wznosi się między nimi(oczywiście w przenośni). Jeśli romantyczna relacja jest między nimi, oboje zwykle nie odczuwają całkowitego połączenia ze sobą i poczucia relaksu. Musi stale kontrolować siebie, aby nie zranić przypadkowo tego nieprzeniknionego człowieka, a on okresowo się napina: nagle pozwolił mu zbliżyć się zbyt blisko siebie,a to zmieni się w emocjonalne obrażenia.

Seks

Życie seksualne samicy Lwa i samca Taurusa może być bardzo intensywne, jeśli pokonają psychologiczną barierę wobec siebie nawzajem. Więcej w tym będzie musiał spróbować, oczywiście, mężczyzna-Taurus. Kobieta Lew w seksie jest bardzo wyzwolona, że nie może mu się nie podobać. Jeśli pozwoli sobie na trochę relaksu, będą mieli dużo zabawy: jest namiętna, jej pożądanie seksualne jest silne i stabilne, czuje się świetnie w swoim ciele. Świece, Muzyka i zapachy tylko uzupełnią tę idealną randkę. Im więcej czasu Ta para spędza razem, tym bardziej zrelaksowany jest mężczyzna-Taurus i tym lepsza jakość seksu.

Rodzina i małżeństwo

Jeśli się pobierają, nie będzie im łatwo utrzymać małżeństwo. Kobieta-lew może być idealną kochanką, a mężczyzna-Taurus bardzo ceni komfort i wygodę w domu. On sam będzie również dobrym mężem: pracującym i troskliwym, choć nie trzeba oczekiwać od niego jasnych emocji i przejawów uczuć. Z punktu widzenia podziału ról rodzinnych związek ten jest idealny, ale małżonkowie raczej się nie dogadają. Wpłynie to na tę samą niekompatybilność temperamentów, kiedy będzie chciała komunikacji, a on będzie potrzebował odpoczynku-od własnej żony.

Przyjaźń

Przyjaźń między kobietą-lwem a mężczyzną-Taurusem może być bardzo silna, jeśli nie przekroczy ustalonych granic. Mężczyzna-Taurus, jak już wspomniano, nie toleruje zbyt obsesyjnej penetracji swojej duszy, co oznacza, że to on będzie regulował tempo ich przyjaznego Zbliżenia. Jeśli dla kobiety-lwa nie będzie to powodem do urazy, po pewnym czasie będą w stanie znaleźć złoty środek w swojej komunikacji, ale nadal będzie odczuwalny brak lekkości.

Praca i biznes

We wspólnej pracy ci dwaj będą w stanie osiągnąć doskonałe wyniki. Jest dobry we wszystkim, co wymaga starannego opracowania i szczegółowego podejścia, doskonale radzi sobie z zadaniami związanymi z nawiązaniem emocjonalnego kontaktu z ludźmi i zarządzaniem zasobami. Razem mogliby utrzymać w idealnym porządku małą firmę produkującą cokolwiek – zakres ich “złotych” cech jest niezwykle szeroki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *