Black Latte – kawa węglowa do szybkiego i smacznego odchudzania

black latte opinie

Black Latte — to nowość w świecie odchudzania. Walka z nadwagą za pomocą czarnej kawy to przyjemny proces dla każdego, kto nie myśli o swoim dniu bez filiżanki aromatycznego napoju!

Kraj:USA
Kraj produkcji:USA
Skład:Prawdziwy
Czas użytkowania:1 miesiąc
Objętość:100 g
Forma opakowania:Próżniowy
Ograniczenia wiekoweByć nieobecnym
Rodzaj produktu:Suchy proszek
CENA:199 PLN
Gdzie kupić?Oficjalna strona

Co to jest Black Latte

Kawa węglowa Black Latte to naturalny środek, który ma działanie spalające tłuszcz. Dzięki napojowi tysiące kobiet mogło pozbyć się nadwagi.

Kawa węglowa otrzymała liczne podziękowania dla dziewcząt i kobiet, które w krótkim czasie zdołały pozbyć się problemu dodatkowych centymetrów w talii, biodrach i innych częściach ciała.

Naturalny środek do skutecznej utraty wagi w domu.

Producent zapewnia, że tylko jedna filiżanka napoju zapewni trwałą redukcję wagi. Nie ma sobie równych w przeciwieństwie do innych środków odchudzających i nie wywołuje skutków ubocznych.

OPIS I CHARAKTERYSTYKA BLACK COFFEE LATTE

BLACK LATTE to rozwój amerykańskich specjalistów, który jest prostym i wygodnym sposobem na utratę wagi bez zmiany zwykłego stylu życia.

Skład napoju odchudzającego

W wyniku normalizacji metabolizmu lipidów zmniejsza się ilość tłuszczu podskórnego i trzewnego.

Składniki kompozycji mają złożony wpływ:

 • normalizują pracę ośrodkowego układu nerwowego;
 • zmniejszyć apetyt;
 • zmniejsz apetyt na słodkie, mączne, tłuste potrawy;
 • zapewniają szybkie poczucie nasycenia;
 • dać natychmiastowy zastrzyk wigoru;
 • znacznie zwiększają aktywność fizyczną.

Proces odchudzania nie powoduje dyskomfortu i nie powoduje stresu dla organizmu.

Wyniki badań Black Latte USA

Przed wprowadzeniem do sprzedaży kawy węglowej przeszedł szereg badań klinicznych, które udowodniły jego wysoką skuteczność.

Black Latte-kawa z węglem aktywnym.

3 500 kobiet, które wzięły udział w próbie, zauważyło, że w ciągu miesiąca używania napoju udało im się pozbyć większej ilości kilogramów, niż było to możliwe, gdy były na ścisłej diecie i ćwiczeniach na siłowni. W tym samym czasie zmiana stylu życia nie była konieczna.

Do tej pory ponad 19 000 kobiet mogło ocenić skuteczność “kawy” odchudzającej.

PRZYDATNE WŁAŚCIWOŚCI SKŁADNIKÓW black coffee odchudzanie

Black Latte jest reprezentowana wyłącznie przez naturalne składniki. Unikalna formuła środka została opracowana przez wiele miesięcy, poddana kilku badaniom klinicznym.

Składa się z takich składników jak:

 • Węgiel aktywny. Pomaga wyeliminować cellulit na skórze. Jest głównym składnikiem, który zapobiega wchłanianiu tłuszczu. 80% tłuszczów rozkłada się i przekształca w energię, siłę i wigor.
 • Olej kokosowy. Napina skórę i kształty. Cudowne lekarstwo, które jest częścią napoju węglowego, pozwala 3-4 razy zwiększyć tempo przemiany materii.
 • Omega-3. Pomaga zachować dawne kształty piersi. Dzięki niemu praca hormonu odpowiedzialnego za szybkość neutralizacji tkanki tłuszczowej zostaje przywrócona-leptyny.
 • L-carnitin. Eliminuje podskórne stare warstwy pośrednie, sprawia, że talia jest bardziej kobieca i wyrafinowana. Bardzo skuteczny w radzeniu sobie z najnowszymi stadiami otyłości.
 • Serum jest zdemineralizowane. Produkt jest nie tylko dietetyczny, ale także wyróżnia się hipoalergią. Maksymalizuje właściwości biologiczne środka poprzez poprawę wskaźników organoleptycznych.
 • Maltodekstryna. Naturalny substytut cukru. Substancja dodatkowo ma stymulujący wpływ na pracę żołądka, ponieważ przyspiesza proces trawienia pokarmu.
 • Kawa rozpuszczalna. Pomaga rozweselić i zwiększa aktywność, usuwa objawy apatii i senności.
 • Pikolinian chromu. Normalizuje poziom cukru we krwi i przyspiesza przyrost masy mięśniowej.

INSTRUKCJE UŻYTKOWANIA

Przed pierwszym użyciem napoju należy zapoznać się z instrukcją opracowaną przez producenta i przestrzegać jej. Nie ma specyficznych wymagań, a przygotowanie napoju zajmuje nie więcej niż 1 minutę.

Kolejność gotowania:

 1. W odpowiednim pojemniku wlać 2 łyżeczki proszku i wlać 200 ml gorącej wody.
 2. Dokładnie wymieszać, aż do całkowitego rozpuszczenia.
 3. Pić w całości (niezależnie od posiłku).
 4. Tylko jedna porcja czarnej Latte jest obliczana na jeden dzień. Biorąc pod uwagę ożywczy efekt, wskazane jest wypicie go rano, ale nie ma jasnych wskazówek dotyczących czasu użytkowania w instrukcji.

Standardowy czas trwania kursu wynosi 1 miesiąc. Jeśli to konieczne, napój kawowy można przyjmować dłużej, ale nie dłużej niż 2 kolejne miesiące. Po przerwie, trwającej kilka miesięcy, dopuszcza się prowadzenie kursu profilaktycznego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.